• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Soome kinnisvaraettevõte Kiinteistömaailma omandas kinnisvarafirma Ober-Hausi

2021-06-30

 

kiinteistomaailma-helsinki-ristikko-768x512-500x333

Realia Group müüs Baltikumis kinnisvara hindamis- ja vahendusteenuseid pakkuva firma, AS Ober-Haus Real Estate Advisors’i, Kinniteistömaailma Oy-le ning Ober-Haus’i tegevjuhatusele. Kinnisvarafirma oli Realia Group’i omanduses alates 2007. aastast ja selle tegevjuhina on tegutsenud kogu perioodi vältel Tarmo Kase. Nii Kase kui ka ülejäänud juhtkond jätkavad oma ametikohtadel ka omanikuvahetuse järgselt.

 

 

„Ober-Haus’i müük on strateegiast, kasutades selleks ära tugevat turupositsiooni Soomes eesmärgiga laieneda Põhjamaades. Mul on hea meel, et leidsime Ober-Haus’ile head uued omanikud, kes jätkavad ettevõtte tegevuse tugevdamist. Samuti soovin tänada Ober-Haus’i tegevjuhti, Tarmo Kaset, ettevõtte pikaajalise arendamise eest,“ ütles Realia tegevjuht Kari Virta.

„Ka Kiinteistömaailma soovib laiendada tegevust ja kasvada rahvusvaheliselt. Ober-Haus on olnud märkimisväärne tegutseja Baltikumi piirkonnas ja eelmine omanik on seda sihipäraselt arendanud. Ober-Haus täiendab Kiinteistömaailmat oma põhjalike teadmistega kinnisvara vahendusest ning hindamistest,“ lausus Kiinteistömaailma tegevjuht Risto Kyhälä.

Ober-Haus Real Estate Advisors AS asutati 1994. aastal Tallinnas ja pakub kinnisvarateenuseid üle kogu Baltikumi. Ober-Haus´il on kokku 19 esindust, mis asuvad nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Ettevõttes töötab üle 220 inimese.

Realia Group on Põhjamaade suurim kinnisvarakontsern, mis on spetsialiseerunud nii elamis- ja äripindade vahendamisele kui ka haldusele, pakkudes oma klientidele terviklikke kinnisvarateenuseid ning -lahendusi. Realia Group´i kuuluvad Soomest Realia Isännöinti, Realia Management, Huoneistokeskus ja HUOM! ning Rootsist Hestia. Ettevõtte käive on ligikaudu 130 miljonit eurot aastas ning seal töötab kokku 1800 inimest.

Kiinteistömaailma Oy on loodud 1990. aastal ning on Soome suurim kinnisvarabüroode frantsiisikett. Ettevõte pakub elamis- ja äripindade nõustamis- ning vahendusteenuseid. Kiinteistömaailmal on ligi 100 kontorit üle Soome, kus töötab ligikaudu 600 kinnisvaraeksperti. Ettevõtte käive on ligikaudu 70 miljonit eurot aastas.

Ober-Haus uudiskiri