• Tallinn 665 9700
  • Tallinna kesklinna kontor 612 0166
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Realia Group tugevdas enda positsiooni rahvusvahelisel turul Rootsi kinnisvarahaldusfirma Hestia omandamisega

2017-03-08

(pressiteade 08.03.2017)

Realia Group tugevdas enda positsiooni rahvusvahelisel turul Rootsi kinnisvarahaldusfirma Hestia omandamisega

Realia Group, suurim kinnisvarahalduse ja -vahenduse ettevõte Põhjamaades, ostis Rootsi kinnisvarahaldusega tegeleva ettevõtte Hestia. Antud omandamine on osa Realia Group’i kasvustrateegiast ja toetab Realia Group’i plaani laiendada enda pakutavaid kinnisvarahalduse teenuseid Põhjamaades.

2007. aastal asutatud Hestia pakub Rootsis, Norras ja Soomes kinnisvara ja ärikinnisvara haldusteenust nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele kinnisvarainvestoritele, kasutajatele/omanikele ja üürnikele. Ettevõtte tuumiku moodustavad kompetentsus, personaalsed teenused ja kliendikogemuse väärtustamine. Hestia pakub tööd ligikaudu 170 inimesele 30-s erinevas asukohas.

”Realia Group’il on tugev kasvustrateegia ja antud omandamine toetab meie plaani laiendada kinnisvarahalduse teenuste pakkumist Põhjamaades väga hästi. Realia Group’ile oli 2016. aasta kiire kasvu aasta ja ma olen kindel, et antud omandamine tugevdab meie konkurentsivõimet kinnisvarahalduse teenuste pakkujana veelgi,” ütles Matti Bergendahl, Realia Group’i CEO.

“Äri laiendamine Soome ja Baltikumi suunalt ka Põhjamaadesse ning eriti Rootsi on oluline samm Realia Group’i muutmiseks tugevaks partneriks ka Põhjamaade klientide jaoks. Me oleme väga õnnelikud, et niivõrd suurepäraste teenuste ja hea mainega ettevõte nagu Hestia Realia Group’iga jõud ühendas,” jätkas Bergendahl.

„Ma olen väga rahul, et me ühendame jõud Realia Group´iga. Nüüd on meil juurdepääs uutele turgudele ning samal ajal saame jätkata paindlikku ja kliendikeskse partnerina meie olemasolevatele klientidele. Me muutume palju tugevamaks teenusepakkujaks klientidele, kes tegutsevad Põhjamaade ja Balti turgudel,”ütles Gunnar Isaksson, Hestia tegevjuht.

Hestia jätkab Realia Group´i Rootsi tütarettevõttena tegevust nii nagu enne. Kõik teenused, mida Hestia oma klientidele pakkus jätkuvad nii nagu varem ja tulevikus parendatakse neid veelgi.

 

Täpsema info saamiseks palume pöörduda:
Realia Group Oy, Matti Bergendahl, tegevjuht, +358 40 833 5461
Hestia Fastighetsförvaltning AB, Gunnar Isaksson, tegevjuht, +46 (0) 73 357 26 26

 

Realia Group on Põhjamaade ja Baltikumi suurim kinnisvarahalduse, hindamise ja maaklerteenuste ettevõte. Realia Group´i kuuluvad Soomes Houneistokeskus, SKV Kiinteistönvälitys, Huom! Huoneistomarkkinointi, Realia Isännöinti ja Realia Management Soomes ning Ober-Haus Balti riikides. Realia Group´i käive on ca 100 miljonit eurot aastas ja grupis töötab 1600 inimest,  www.realiagroup.fi

Hestia loodi 2007. aastal ja on esimene kinnisvarahaldusettevõtte Rootsis, mis ühendab ekspertiisi, avatuse ja paindlikkuse. Firma põhiväärtusteks on tugev kompetsents, personaalne teenindus ja kliendikogemuse väärtustamine. Hestias töötab ca 170 inimest 30-s piirkonnas. http://www.hestia.se

Ober-Haus uudiskiri