• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Tallinna peakontor

Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn
Telefon: 665 9700
E-Post: info@ober-haus.ee
Avatud 8:30-17:30


Tallinna peakontor

Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn
info@ober-haus.ee
665 9700
Avatud8:30-17:30
Juhtkond

Tarmo Kase

Juhatuse esimees / MRICS +372 501 2629
tarmo.kase@ober-haus.com Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Margus Toovis

Finantskontroller +372 665 9750
margus.toovis@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Maido Kalviste

Äripindade osakonna juht I Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 41857 +372 5648 5845
maido.kalviste@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Keir Hildebrand

Tallinna kontori juht +372 5341 1415
keir.hildebrand@ober-haus.ee Narva mnt 53/2, Tallinn
Hindamisosakond

Alla Toovis

Kutseline vanemhindaja / kutsetunnistuse nr 163050 +372 665 9724 +372 528 7944
alla.toovis@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Natalja Matseralik

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr 151715 +372 5800 5204
natalja.matseralik@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Rain Rätt

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 179 843 +372 511 0288
rain.ratt@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Anton Besstśotnov

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 169739 +372 506 7566
anton.besstsotnov@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Kerli Naarits

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 179836 +372 5663 4266
kerli.naarits@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Kaspar Maila

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 179851 +372 513 2880
kaspar.maila@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Evelina Kolga

Kutselise hindaja assistent +372 5554 6357
evelina.kolga@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

René Leppin

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr 131658 +372 5340 0001
rene.leppin@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Tatjana Peregontseva

Kutselise hindaja assistent (lapsehoolduspuhkusel) +372 5615 2196
tatjana.peregontseva@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Tatjana Kurilova

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 179856 +372 5810 4415
tatjana.kurilova@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Grete Kristel Pariis

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 177416 +372 522 5033
grete.pariis@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Aljona Krõvko

Kutseline hindaja / Kutsetunnistuse nr. 179847 +372 5815 2863
aljona.krovko@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Anna Leinsalu

Kutselise hindaja assistent +372 5551 8411
anna.leinsalu@ober-haus.ee Narva mnt 53/2, Tallinn
Elamispindade osakond

Kersti Junolainen

Kinnisvaraekspert/ KMR 50297 +372 504 5270
kersti.junolainen@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Juuli Sadrak

Kinnisvaraekspert +372 507 7905
juuli.sadrak@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Leila Nurk

Kinnisvaraekspert +372 502 3505
leila.nurk@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Sveta Petkina

Kinnisvaraekspert I Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige I Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 22758 +372 509 0010
sveta.petkina@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Siivi Pentjärv

Kinnisvaraekspert/ KMR 40819 +372 513 5732
siivi.pentjarv@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Oliver Kulla

Kinnisvaraekspert / Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige / Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 14623 +372 5670 5562
oliver.kulla@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Jevgenia Kutkina

Kinnisvaramaakler +372 512 1808
jevgenia.kutkina@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Ilmar Toomsalu

Kinnisvaramaakler +372 501 8475
ilmar.toomsalu@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Sirkka-Liisa Meetua

Kinnisvaramaakler +372 501 9000
sirkka-liisa.meetua@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Brita Murd

Kinnisvaramaakler +372 5699 5335
brita.murd@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Nastasija Germogenova

Kinnisvaramaakler +372 5330 0033
nastasija.germogenova@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Berta Elli

Kinnisvaramaakler +372 505 7992
berta.elli@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Ergo Ohmann

Kinnisvaramaakler +372 5815 8805
ergo.ohmann@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Juri Kirpitšnikov

Kinnisvaramaakler +372 5539124
juri.kirpitsnikov@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Evely Koitla

Kinnisvaramaakler +372 5348 8886
evely.koitla@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Eve Vaigla

Kinnisvaramaakler +372 5333 3800
eve.vaigla@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Konstantin Korokin

Kinnisvaramaakler +372 5839 7188
konstantin.korokin@ober-haus.ee Narva mnt 53/2, Tallinn

Marleen Tammela

Kinnisvaramaakler +372 5335 8381
marleen.tammela@ober-haus.ee Narva mnt 53/2, Tallinn

Kenno Orason

Kinnisvaramaakler +372 527 1071
kenno.orason@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn
Äripindade osakond

Maido Kalviste

Äripindade osakonna juht I Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 41857 +372 5648 5845
maido.kalviste@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Sveta Petkina

Kinnisvaraekspert I Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige I Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 22758 +372 509 0010
sveta.petkina@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Tarmo Saveli

Äripindade konsultant I Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 43880 +372 501 6115
tarmo.saveli@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Keir Hildebrand

Tallinna kontori juht I Äripindade konsultant +372 5341 1415
keir.hildebrand@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn
Haldusteenuste osakond

Ilmar Toomsalu

Kinnisvarahaldur +372 501 8475
haldur@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Oliver Kulla

Kinnisvarahaldur +372 5670 5562
oliver.kulla@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn
Administratsioon

Margus Toovis

Finantskontroller +372 665 9750
margus.toovis@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Anni Koski

Turundusjuht (lapsehoolduspuhkusel) +372 665 9700
Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn

Ailis Ivanov

Assistent-turundusspetsialist +372 6659700
ailis.ivanov@ober-haus.ee Narva mnt. 53/2 10120 Tallinn