• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

UUSARENDUS: Kadrioru Plaza

2018-07-25

 SUUREPÄRANE ASUKOHT PARIMALE INVESTEERINGULE

 plaza front

Kadriorust leiab palju kunsti. 2019. aasta septembris saab Kadriorg uue tähelepanuväärse teose – Kadrioru Plaza. Tegu on Eesti tunnustatud arhitektuuribüroo Künnapu & Padrik Architects käe all valminud suurima ja mugavaima elu- ja ärikompleksiga Kadriorus.

«Meie soov oli luua mugav elukeskkond, mis pakub võimalust elada, töötada ning sisukalt vaba aega veeta.»

Kadriorioru Plaza on kompleks, kus töötamis- ja elamisvõimaõluste nutika ühendamise abil luuakse ühtne tervik ja sünergia.

Eraldi väärib esile tõstmist Kadrioru Plaza suurepärane asukoht. Me asume ühe elavaima liiklussõlme kõrval ning oluliste teenindusettevõtete ja valitsusasutuste vahetus läheduses. Lisaväärtust loob kiire ühendus südalinna ja lennujaamaga ning Kadriorg koos oma parkide, kohvikute ja muuseumitega.

Rääkides Kadrioru Plaza arhitektuurist, võiks nimetada selliseid märksõnu nagu taasavastatud vana, juugendarhitektuuri ja voolujoonelise Art Deco stiili tänapäevane interpretatsioon, tsentraalne aatrium ja päikese kuplid katusel, sümbolehitised linna olulistes sõlmpunktideks, keskkondlikkus, funktsionaalsus, positiivne meeleolu nii sees kui ka väljas. Maja kui kunstiteos on värvide, geomeetria ja vormide terviklik lahendus.

«Selline funktsionaalsuse ja sümbolite sümbioosi rakendamine on meie loomingule omane juba aastakümneid. Kui Tartu vertikaalseks maamärgiks on meie poolt projekteeritud Tigutorn siis Kadrioru Plaza on horisontaalne maamärk, mis paikneb erinevate asumite – Kadrioru, Kesklinna, Lasnamäe ja Sikupilli kohtumispunktis.»

«Kõik see tagab hoonele positiivse energeetika ja elujõu.»

TUTVU KORTERITEGA SIIN  >>>

KIRJELDUS

Asudes Vesivärava, Vilmsi ja Gonsiori tänavate ristumiskohas ning Narva ja Tartu maanteede vahetus läheduses, on Kadrioru Plaza elu- ja ärikompleks lähedal igale linnaosale ja peamiselt Tallinna kesklinnale.

Kadrioru Plaza kombineerib ainulaadsed võimalused lisaks suurepärastele korteritele ka lõõgastumiskohtade, ühiskasutatavate alade ja sportimisvõimalustega. Külastajad ja elanikud naudivad imetlusväärset asukohta täielikult.

KESKKOND

Kadrioru Plaza asukoht on väga mugav nii korteriomanikele, ettevõtjatele kui nende klientidele. Plazas on kohti 155-le autole ning lisaks valmib Torupilli Selveri vahetusse lähedusse mugav «Pargi ja reisi» parkla. Kadrioru park asub Plazast üle tee.

ARENDUSEST

Kadrioru Plazast saab üks olulisim elamu- ja ärihoone Tallinna kesklinnas ja sellelähipiirkondades. Hästi läbimõeldud arhitektuuriline visioon vastab nii eluruumide kui ka äripindade kõigile võimalikele nõutele.

HOONE

Kadrioru Plazas on funktsionaalsus ühendatud elegantse stiiliga. Äripindade suured vaateaknad annavad ruumidele avaruse ja valguse ning suurepärase võimaluse toodete esitlemiseks. Korterite kõrged laed ning merevaade alates kaheksandast korrusest on need, millest ei soovi keegi ilma jääda. Hoone peasissekäik on Gonsiori tänaval. Pärast hoonesse sisenemist tervitavad külalisi ruumikas fuajee ja avar nelja korruse kõrgune aatrium. Korteriomanikele on mugavaks sisenemiseks 3 privaatset trepikoda nii tänavalt kui ka maa-alusest parklast.

Hoonesisestel aatriumi korteritel on ruumikad rõdud, kust avanevad vaated vana- ja südalinnale ning suurele laste mängualale, mis asub 5. korrusel. 9. korruse katusekorteritel on terrassid, kust avaneb panoraamvaade Tallinnale.

KADRIORU PLAZA PAKUB:

• PORTJEE TEENUSEGA RUUMIKAS FUAJEE RENTNIKELE JA KORTERIOMANIKELE

• 1. KORRUSE RESTORAN KOOS HOONESISESE TOIDU KORTERISSE TELLIMISE TEENUSEGA

• 1.-4. KORRUSEL ASUVAD AVARAD KONTORIRUUMID

• ÄRI-LOUNGE’I RENTNIKELE OLULISTE KOOSOLEKUTE KORRALDAMISEKS JA ESITLUSTE TEGEMISEKS

• KORTEREID ALATES 5. KORRUSELT, 8.–9. KORRUSE KATUSEKORTERID HÕLMAVAD SUURI TERRASSE, KUST AVANEB JALUSTRABAV VAADE TALLINNA KESKLINNALE, KADRIORU PARGILE JA MERELE.

VIIMISTLUS

Korteriomanikud saavad valida 3 erineva viimistluspaketi vahel, 2 kuuluvad hinna sisse ning kolmas PREEMIUM variant on lisatasu eest. Kõikide viimistlusmaterjalidega saate tutvuda lähemalt müügiesindaja käest.

PARKIMINE

Iga korteriga on võimalik juurde osta parkimiskoht maa-aluses parklas ning panipaik. Kokku on rentnikele, korteriomanikele ja nende külalistele maa-aluses parklas 133 parkimiskohta. Lisaks asub maja ees 22 väliparkimiskohta.

TEENUSED

– 24/7 PORTJEE TEENUS

– KORISTUSTEENUS KORTERIOMANIKELE JA RENTNIKELE

– RESTORAN, KOHVIK JA TOIDUTELLIMISE TEENUS OTSE KOJU VÕI KONTORISSE

– TERVISE- JA HEAOLUKESKUS

– ERAKLIINIKUD (HAMBAARST, ILUKLIINIK, FÜSIOTERAAPIA)

LISAINFOT KORTERITE KOHTA 

Julia Juurik

+(372) 5557 1111

 

 

Oliver Kulla

+(372) 5670 5562

 

LISAINFOT ÄRIPINDADE KOHTA

         

Maido Kalviste

Ober-Haus uudiskiri