• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Rocca Towersi äripindade kliendipäev 10.juuni

2021-06-09

Ootame Sind tutvuma Rocca Towersi äripindadega!

Tule kohale ja vaata oma silmaga 10. juunil kell 15:00-17:00. Registreerimiseks võta ühendust +372 665 9700 või kirjuta info@ober-haus.ee

ROCCA TOWERS

1_1

Uus elu- ja ärikvartal asub logistiliselt väga heas asukohas, Rocca al Mare südames, omades kiiret ühendust südalinna ja teiste linnaosadega. Saadaval erineva suurusega äripinnad ja bürood nii eraldi sissepääsuga tänavatasandilt kui ka hoone peauksest. Väga hea ligipääs jalakäijatele, autodele ja ühistranspordile.

Äripinnad on ruumiliselt väga hea planeeringuga ning rõduga. Pinna ning korruseplaan on leitav piltidelt.
Kõikidel Rocca Towersi äripindadel on soojustustagasutusega ventilatsioonisüsteem, põrandaküte ning jahutussüsteem. Põrand kaetakse laminaadiga ning hinnas on ka siseviimistlus. Äripinnal on kõrge heli-ja soojuspidavusega kolmekordsed aknad. Hoonel on B-energiaklass. Lisaväärtuseks on möbleeritud fuajee.

Hoonega on ühendatud ilmastikukindel parkimismaja, milles on võimalik osta ning rentida autokohta. Lisaks on panipaiga ostu-ning rendivõimalus.

Boonuseks on 5. korrusel asuv 500 m2 haljastatud väliterrass, millele luuakse puhke- ja istumisalad ning lauatennisenurk. Katuseterrassile on planeeritud laste mänguväljak põneva ronila, kiikede, mängumaja ja liivakastiga.

Rocca Towersi kvartalisse tuleb ca 1000 uut elanikku, Haaberstis ja Mustamäel on hetkel ca 100 000 elanikku. Lähinaabrusesesse jäävad populaarne Rocca al Mare kaubanduskeskus, Myfitness spordiklubi, Rocca al Mare tennisekeskus, Haabersti kaubanduskeskus, Bauhaus ja K-rauta, Saku Suurhall, Haabersti jäähall, Tallinna Loomaaed, Maxima, Õismäe Sportmängude Hall ja Haabersti tervisekeskus. Lisaks palju erinevaid söögikohti vaid jalutuskaugusel!

 

Lisainfo ning muude küsimuste korral aitan hea meelega. Võtke julgelt ühendust ning läheme juba varsti valmivat pinda vaatama!

Ober-Haus uudiskiri