• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Tartu kontor

Narva mnt 27A, 51013 Tartu
Telefon: 744 6500
E-Post: tartu@ober-haus.ee
Avatud 8:30-17:30


Tartu kontor

Narva mnt 27A, 51013 Tartu
tartu@ober-haus.ee
744 6500
Avatud8:30-17:30
Juhtkond

Marek Lukason

Tartu kontori juht / Kinnisvaramaakler +372 501 5926
marek.lukason@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu

Kristjan Gross

Ober-Haus Hindamisteenuste OÜ juhataja / Ärikinnisvara hindamise osakonna ja Lõuna-Eesti hindamisüksuse juht +372 508 6958
kristjan.gross@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu
Hindamisosakond

Kristjan Gross

Ärikinnisvara kutseline hindaja, tase 7 / Kutsetunnistuse nr. 127184 +372 508 6958
kristjan.gross@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu

Kerli Kerb

Kutselise hindaja assistent +372 5383 1669
kerli.kerb@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu
Elamispindade osakond

Imre Sarv

Kinnisvaramaakler +372 502 5765
imre.sarv@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu

Ahto Kõllamets

Kinnisvaramaakler +372 5381 7990
ahto.kollamets@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu

Peeter Tuiman

Kinnisvaramaakler + 372 5077440
peeter.tuiman@ober-haus.ee Narva mnt. 27A 51013 Tartu