• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Haven Kakumäe jahisadama kaikohtade broneerimine on alanud

2017-04-10

Kakumäe Haveni ametliku müügipartnerina on Ober-Hausi Kinnisvaral hea meel alustada kaikohtade broneerimisega. Kõikide selle hoojaja broneeringutega kaasneb tasuta talvehoid staapelplatsil. Samuti on tasuta esimene vettelaskmine ja veest väljatõstmine. Näiteks kuni 8-meetrise veesõiduki kaikoha aastamaks on alates  1320€.

Haven Kakumäe näol on tegemist Läänemere kaasaegseima merenduskeskusega, mille sadamas on 300 kaikohta ja külaliskaid kuni 30-meetrilistele laevadele. Tallinna uusim jahisadam asub Kopli lahe läänekaldal, kaunil Kakumäe poolsaarel, kus soodsad looduslikud tingimused ning tipptasemel teenindus loovad suurepärased eeldused sadama kujunemiseks purjetamise  ja huvimeresõidu tõmbekeskuseks. Tegemist on turvalise sadamaga, kuna puudub praamiliiklus ning sadamabassein on kaitstud ka tormide ja jää eest – sadamat kaitseb looduslik lainemurdja, poolsaar ise, kui ka ehitatud lainemurdjad.

Sadam

Meresõitjatele pakub sadam laia professionaalset teenuste valikut paadi hooldustöödest kuni talvehoiuni. Kaikohti pakutakse navigatsioonihooajal maist oktoobrini. Aastaringselt on võimalik paate hoiustada staapeplatsil või soojustatud ellingus. Haven Kakumäe pakub talvehoidu nii 4300 m² suuruses soojustatud ellingus (kohti kuni 250 alusele) kui ka aluse hoiustamist väljas staapeplatsil kiilplokkidel. Esmakordselt Eestis kasutatakse mootorpaatide ladustamist kuni nelja tasemega riiulisüsteemis, mis on mõeldud kuni 10-meetristele paatidele. Põrandal on võimalik hoiustada 10-30 meetri pikkuseid ja kuni 130 tonnise kaaluga aluseid. Erinevate teenuste osutamiseks on sadamas vajalikud tõsteseadmed: iseliikuv kraana kuni 130-tonniste laevade tõstmiseks ja transportimiseks, paaditõstuk kuni 10-meetriste aluste tõstmiseks ning treiler kuni 45-tonniste aluste vedamiseks.

TEENUSED:

Sadamahoone

 

ASUKOHT: Haven Kakumäe: 59°27 ́06 ́ ́ N,  24°36 ́30 ́ ́ E

Haven Kakumäe sadama kaugus naabersadamatest ja saartest:

Sõidukaugus Haven Kakumäest:

Talvehoid

Eesti üks väärikamaid ja vanemaid jahtklubisid – Tallinna Jahtklubi – avab Haven Kakumäe jahisadamas oma esindusruumid ning Haven Kakumäest saab Tallinna Jahtklubi kodusadam. Samuti hakkab sadamas tegutsema purjespordikooli, mille eesmärgiks on võimaldada noortele huvilistele turvalist ja innustavat esmatutvust merega ning pakkuda edasijõudnud purjetajatele vajalikke treenimistingimusi. Sadam on turvaline nii algõppeks kui ka regattide korraldamiseks, kuna asub laevaliiklusest eemal. Haven Kakumäe on palju enamat kui lihtsalt sadam merehuvilistele. See on kahtlemata kõige kaasaegsem mereäärne vabaajakeskus tervele perele. Võimaldame erinevaid tegevusi ja tingimusi, mis tagavad meeldiva kogemuse meie igast vanusest klientidele ning kvaliteetsete teenuste hindajatele.

 

KAIKOHTADE BRONEERIMINE:

Oliver Kulla

(372) 5670 5562

oliver.kulla@ober-haus.ee

 

Jelena Kamarik

(372) 5323 8842

jelena.kamarik@ober-haus.ee

 

 

Ober-Haus uudiskiri