• Tallinn 665 9700
  • Tartu 744 6500
  • Jõhvi 337 0768

Corbel’i omandamisega tugevdas Realia Group enda positsiooni kinnisvarahalduses

2016-09-01

(pressiteade 01.09.2016)

Corbel’i omandamisega tugevdas Realia Group enda positsiooni kinnisvarahalduses

Realia Group, suurim kinnisvarahalduse ja -vahenduse ettevõte Põhjamaades, ostis Soome kinnisvarahaldusega tegeleva ettevõtte Corbel. Antud omandamine on osa Realia Group’i kasvustrateegiast ja toetab Realia Group’i plaani laiendada enda pakutavaid kinnisvarahalduse teenuseid ja olla teerajaja kinnisvara halduse ja vahendamise valdkonnas. Corbel Holding OY müüs Realia Group’ile Põhjamaade erakapitali investeerimisfond Valedo Partners Fund I AB.  Ostu-müügitehing allkirjastati 13. augustil 2016.

Realia Group’i ettevõtted pakuvad küllaldase spektri erinevatest kinnisvarahalduse ja -vahenduse teenustest nii Soomes kui ka Baltikumis. Tegevused viiakse ellu läbi tütarettevõtete, milleks on Realia Isännöinti, Realia Management, Huoneistokeskus, Huoneistomarkkinointi, SKV Kiinteistönvälitys Soomes ja Ober-Haus Real Estate Advisors Baltikumis.

2008. aastal asutatud Corbel pakub Soomes kinnisvara ja ärikinnisvara haldusteenust nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele kinnisvara investoritele, kasutajatele/omanikele ja üürnikele. Teenus hõlmab kinnisvara haldust, finantsjuhtimist, erinevaid erialaseid teenuseid ning seda üle kogu Soome asuvates kaheteistkümnes kontoris. Corbel pakub Soomes tööd ligikaudu 190 inimesele.

“Corbel toob ideaalse täienduse ja kompetentsuse Realia Groupi’i kinnisvarahalduse valdkonda. Omandamine on osa meie kasvustrateegiast ja toetab meie plaani laiendamaks kinnisvara halduse teenuste pakkumist. Ma olen kindel, et antud omandamine tugevdab meie konkurentsivõimet kinnisvarahalduse teenuste pakkujana. Ootan juba koostööd Corbeliga,” ütles Matti Bergendahl, Realia Group’i CEO.

“Valedo omanduses on Corbel 2011. aastast alates tugevalt arenenud ja ettevõte on  saavutanud tugeva positsiooni kõikides ärivaldkondades. Oleme väga õnnelikud, et Corbel on Realia Group’iga jõud ühendanud,” ütles Sampsa Ratia, Corbel’i CEO.

 

Rohkema informatsiooni saamiseks palun kontakteeruge:

Realia Group, Matti Bergendahl, CEO, +358 40 833 5461

Valedo, Hanna Bilir, Brunswick Group, +46 (0)709 16 68 66

 

Realia Group on Põhjamaade ja Baltikumi suurim kinnisvarahalduse, hindamise ja maaklerteenuste ettevõte. Realia Group´i kuuluvad Soomes Houneistokeskus, SKV Kiinteistönvälitys, Huom! Huoneistomarkkinointi, Realia Isännöinti ja Realia Management Soomes ning Ober-Haus Balti riikides. Realia Group´i käive on ca 100 miljonit eurot aastas ja grupis töötab 1600 inimest,  www.realiagroup.fi.

Corbel Group on Soomes juhtiv teenusepakkuja kinnisvarahalduse ja ärikinnisvara haldamise valdkonnas. Ettevõte pakub haldusteenust nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele kinnisvara investoritele, kasutajatele/omanikele ja üürnikele. Ettevõtte haldab kinnisvara suurtest ärihoonetest ja ostukeskustest kuni elukondliku kinnisvarani. Teenus hõlmab kinnisvara haldust, finantsjuhtimist, erinevaid erialaseid teenuseid ning seda üle kogu Soome asuvates kaheteistkümnes kontoris. Corbel pakub Soomes tööd ligikaudu 190 inimesel, www.corbel.fi.

Ober-Haus uudiskiri