Üürile anda büroopinnad Ülemiste Citys Öpiku 2 majas.
Sisekujunduses on rentnikel võimalik valida standardlahenduse vahel ning leida endale sobiva kujundusega büroo. Hoone esimesel korrusel on avar fuajee hubaseks kohtumispaigaks ja kohvik mugavaks lõunaks, millele pakuvad vaheldust mitmed eriilmelised toidukohad mujal Ülemiste Citys. Kaasaegsetele invanõuetele vastavas hoones on 6 lifti, mis võimaldab kiiret liikumist nii töötajale kui külastajatele. 0-korrusele on planeeritud töötajate jalgrattaparkla ja mõnusalt parkimiskohti autodele, samuti on parkimisvõimalused maja lähedal erinevates parklates. Sissepääs hoonesse on tagatud 24/7.
Büroode sisekliimat saab reguleerida vastavalt oma soovile ja vajadusel ka erinevate ruumide kaupa.
Ernst Öpiku järgi nime saanud büroohoone vastab kõigile kaasaegse ettevõtte vajadustele, 13-korruselisest esinduslikust hoonest avanevad vaated lennujaamale, Ülemiste järvele ja Tallinna vanalinnale.
Öpiku maja projekt vastab LEED Gold ja "B“ energiaklass sertifikaadi nõuetele, millega on tagatud hoone energiatõhusus, keskkonnasõbralikkus, innovaatilised lahendused ja madalad kommunaalkulud.
Hoone esimesele korrusele rajatavat söögikohta opereerib tasakaalustatud tervisetoitu pakkuv kohvik Mamo.
Teisele korrusel Öpiku konverentsikeskus (kuni 150’le inimesele) pakub paindliku võimalust vajadusel suuremate ja ka väiksemate koosviibimiste korraldamiseks.
Helista ja täpsustame tingimusi, vahendustasuta.