Rocca Tower III valmib juba 2022 aasta sügisel! Saadaval erineva suurusega äripinnad ja bürood nii eraldi sissepääsuga tänavatasandilt kui ka hoone peauksest.
18-korruseline kõrghoone asub logistiliselt väga heas asukohas Rocca al Mare südames uue viadukti ääres, omades kiiret ühendust südalinna ja teiste linnaosadega. Väga hea ligipääs jalakäijatele, autodele ja ühistranspordile.
Kolmandal korrusel asuv 67,6m2 äripind sobib hästi ka külaliskorteriks, omades vaadet rohelusse! Pinna ja korruseplaan on leitav piltidelt. Kõikidel Rocca Towersi äripindadel on soojustustagastusega ventilatsioonisüsteem, põrandaküte ning jahutussüsteem. Äripinnal on kõrge heli-ja soojuspidavusega kolmekordsed aknad. Lisaväärtuseks on möbleeritud fuajee.
Hoonega on ühendatud ilmastikukindel parkimismaja. Lisaks on panipaiga ostu-ning rendivõimalus.
Rocca Towersi kvartalisse tuleb ca 1000 uut elanikku, Haaberstis ja Mustamäel on hetkel ca 100 000 elanikku. Lähinaabrusesesse jäävad populaarne Rocca al Mare kaubanduskeskus, Myfitness spordiklubi, Rocca al Mare tennisekeskus, Haabersti kaubanduskeskus, Bauhaus ja K-rauta, Saku Suurhall, Haabersti jäähall, Tallinna Loomaaed, Maxima, Õismäe Sportmängude Hall ja Haabersti tervisekeskus.
Lisaks palju erinevaid söögikohti vaid jalutuskaugusel!
Müügihinnale lisandub käibemaks.
Kuulutuses näidatud pildid on illustreeriva tähendusega.
Lisainfo ning muude küsimuste korral aitan hea meelega. Pakkumine on Teile vahendustasuta!